Внимание - код за опасност в област Central Bohemia !

čeština:
Očekáváme silný, během noci velmi silný západní, postupně severozápadní vítr s nárazy kolem 25 m/s (90 km/h). Jsou očekávána poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a některých budovách. Možné přerušení elektrického vedení. Ztížená chůze, nebezpečí úrazů a ohrožení životů uvolněnými předměty, zlomenými větvemi nebo vyvracenými stromy. Komplikace v dopravě z důvodu silných poryvů větru a popadaných stromů, neprůjezdnost komunikací, možnost převrácení prázdného nákladního automobilu. Doporučuje se sledovat vývoj situace na internetu ČHMÚ www.chmi.cz a ve sdělovacích prostředcích, sledovat dopravní zpravodajství. Zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty, zabezpečit skleníky apod. Omezit pohyb venku i jízdy autem. Nezdržovat se a neparkovat zejména v okolí starších budov, v blízkosti větších stromů a vysokých stožárů. Nechodit do lesa a nepřibližovat se k spadlým drátům elektrického vedení. V případě nutnosti jízdy jet maximálně opatrně a pomalu. Na horách omezit vycházení a nevydávat se na túry. Dodržovat pokyny Horské služby. english:
Very strong W to NW wind with gusts around 90 km/h. Damage to trees with risk of uprooting, damage to building and property is expected. The risk of injury, limit outdoor activities. If outdoors, be very careful. Dangerous driving conditions, drive with extra care. Danger of overturning of unladen high-sided vehicles. 

източник: meteoalarms.eu

724634126
06:00-22:00

Снимки


За да добавите снимка влезете във своя профил

Адрес

Чехия

Roztoky, 25263
Přílepská 1692

Начини за плащане

В брой ПОС терминал DKV UTA

Други услуги

Магазин Автомивка

Гориво Цена
Unleaded 95 33,97 CZK/л
Дизелово гориво Diesel 31,76 CZK/л
Бензин А98 Unleaded 98 38,62 CZK/л

цените са предоставени от потребител на Fuelo.net на 26.09.2018г. 8:39

Няма коментари за обекта

За да добавите коментар трябва да влезете във своя профил

Fuelo полага всички усилия предоставената информация за цените и бензиностанциите да бъде вярна към момента на публикуването й, но не гарантира актуалността на тази информация. Публикуваната информация не трябва да се използва при вземане на решения. Fuelo не носи отговорност за каквито и да било действия, предприети въз основа на публикуваната в сайта информация.